FURNITURE / Chairs and Stools / Easy chair 11456058
nr 1145 6058
EASY CHAIR
1950s, Barnmodell, wear.
1950-tal, Barnmodell
Condition: slitage
800
SEK 300
Monday November 20 2017
at 18:18:47
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
Read more about Retro - 50/60-tal